Reference / Poradna

Na této stránce můžete zveřejnit svoje zkušenosti se Soukromou speciálně pedagogickou – logopedickou poradnou.
Váš příspěvek se na stránce objeví po schválení administrátorem.
Vaše e-mailová adresa zůstane neveřejná (bude uživatelům skryta).

__________________________________________________

06.05.2015, 21:29

Dobrý večer,
ráda bych Vám touto formou poděkovala za péči, kterou jste nám věnovala. Velmi oceňuji Váš komplexní přístup nejen k řeči, ale k celé osobnosti dítěte. Velmi jste nám pomohla a jsem Vám vděčná jak za nápravu řeči, tak za Váš názor v oblasti neuropsychologického vývoje. Určitě bych Vás chtěla doporučit všem, kteří potřebují pomoc logopeda. Ještě jednou děkuji.
I. Zavadzanová

__________________________________________________

22.02.2015, 18:46

Dobrý večer,
posílám pozdrav z Jenišovic a také samé jedničky od Kubíka. Bohužel byl nemocný, tak se nám vysvědčení trochu opozdilo, ale už je zdráv a zase chodí do školy. Ještě jednou vám děkuji za váš čas a trpělivost. Přeji hodně spokojených klientů a jsem ráda, že tuto práci děláte, nám jste moc pomohla.
S pozdravem Hana Krolmusová
__________________________________________________

24.11.2014, 20:39

Vážená paní Kholová,
moc Vám děkuji za péči jakou jste věnovala Elišce, aby zlepšila výslovnost. Vaše hodiny byly velice pestré, plné her a pomůcek a
bylo pro mě radostí sledovat vaši pečlivou práci. Přála bych každému dítěti, aby s Vámi mohlo strávit tak příjemný čas.
Ať se Vám daří a určitě vřele doporučuji dále.
Petra Matyášová
__________________________________________________

12.8.2013, 00:28

Dobrý den,
děkujeme za laskavé přijetí a namotivování k dalším “bojům” :o )
Budeme se držet Vašeho hesla: “Návrat ke kořenům” a po hlavě se vrhneme na hrubou motoriku.
Ondra z Vás byl nadšený, teď mě nutí psát 1 na záda :o )
S přáním příjemného dne Netušilovi

__________________________________________________

29.3.2013, 13:31

Dobrý den,
ráda bych poděkovala paní PhDr. Zdeňce Kholové za velmi profesionální a zároveň lidský přístup při nápravě řeči naší dcery. Dcera měla od malička problémy s výslovnost hlavně sykavek a r,ř. Od jejich tří let jsme vystřídali několik logopedů, ale výsledkem byl pouze stres a ztráta sebevědomí při neúspěších. Paní Kholová si však již na první schůzce získala naší důvěru a formou hry dokázala během několika měsíců naučit dceru to, co před ní nedokázali tři jiní logopedové. Přistupuje ke každému dítěti individuálně, velmi rychle odhadne jeho limity a s těmi poté pracuje. Oceňuji také pečlivou přípravu na každé sezení. Ještě jednou děkujeme za pomoc.
A.Volhejnová

__________________________________________________

4.2.2013, 13:17

Dobrý den, rádi touto formou poděkujeme za hodiny práce s naším synem, který Vás s láskou nazývá “hodná paní učitelka”. Vnímáme posuny ve výslovnosti, chování, motorice a celková komunikace s okolím se velice zlepšila. Ještě jednou díky za velkou trpělivost a perfektní znalosti těch malých človíčků.
Wagnerovi

__________________________________________________

11.12.2012, 08:43

Pětiletý syn začal docházet k Dr. Kholové v prosinci 2011, protože neuměl dobře vyslovovat ž,š,č, neměl čisté sykavky z,s,c, a neuměl zatím vyslovovat r a ř. Do října 2012 jsme absolvovali 10 návštěv. Terapeutka se zaměřila zprvu na motoriku celého těla a jemnou motoriku, což mě velmi pozitivně překvapilo. Bylo mi vysvětleno, že tam to všechno začíná.
Úspěchy se dostavily po 3 návštěvách a samozřejmě domácím procvičování (cca 15 minut denně). Do března zvládal z,s,c a do měsíce pak ž,š,č. Za další 4 návštěvy vyslovoval všechny hlásky bez problémů. Paní Kholová je k dětem velmi příjemná a profesionální i v jednání s rodiči. Sezení jsou koncipována formou hry, takže děti nemají téměř pocit, že se něco učí a chodí k ní rádi. Doporučuji všem, kdo pomoc logopeda pro sebe či své dítě potřebuje vyhledat.
B. Johnstone, Liberec

__________________________________________________

Přidání reference

Pro odeslání referencí prosím použijte následující formulář:

*(povinné pole)